Materac Kastor helix memory

Materac Kastor helix memory
  • Dostępność: 21 dni roboczych
  • Gwarancja: 5 lata
  • Przesyłka produktu od: 100,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 3 600,00 zł

eraty
Zapytaj konsultanta

Masz pytania?

505 680 451 biuro@designbaby.pl

 Materac Kastor helix memory

  • Twardość: średni H2
  • Grubość: 21 cm

Kastor to materac z innowacyjną technologią sprężyn w piance (32 sztuki na m²). Każda osobna sprężyna została umieszczona w specjalnej formatce Helix, która została stworzona z połączenia pianki poliuretanowej i visco-elastic. Całość materaca podzielona jest na 7 stref o różnym nacisku, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i niweluje bóle kręgosłupa. Ze względu na to, że sprężyny nie są ze sobą połączone każdy ruch na materacu traktowany jest niezależnie, przez co dwie osoby korzystające z materaca nie przeszkadzają sobie podczas snu. 

Materac pokryty jest pianką memory (65kg/m³), która zapamiętuje kształt i dostosowuje się do nacisku poszczególnych partii ciała. Materiał ten ma właściwości antyodleżynowe.

W produkcji materaca nie stosowano substancji szkodliwych dla środowiska przez co jest polecany alergikom i działa antyroztoczowo. Materiały wykorzystane w materacu charakteryzują się dużą wentylacją.

Kastor to jeden z niewielu materacy sprężynowych, które można wykorzystywać na stelażach regulowanych. Materace pocket należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 5 cm. 

 

 

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?