Białe łóżko do sypialni

Opublikowano dnia 28-06-2022
Autor: Karolina Spiewla
Kategoria: Łóżka do sypialni, Łóżka tapicerowane
Kolor biały posiada wielu zwolenników, dlaczego tak jest.

Po pierwsze - jest to kolor najbardziej uniwersalny. Białe łóżka będą pasować praktycznie do każdego stylu i wnętrza. Zarówno do wnętrza ciemnego, jak i jasnego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zarówno w minimalistycznym wnętrzu, jak i w bardziej ozdobnych pomieszczeniach. Inną kwestią wartą uwagi jest fakt, iż nawet bardzo duże białe łóżka nie przytłaczają swoim rozmiarem. Wręcz przeciwnie - rozjaśniają i optycznie powiększają przestrzeń, dzięki czemu także pokoje o bardzo małym metrażu za sprawą mebla w takim kolorze wydają się przestronne. Po drugie - biały, szczególnie w zestawieniu z naturalnymi, drewnianymi elementami potrafi bardzo ocieplić pomieszczenie. Całość nabiera przytulnego domowego charakteru, co jednocześnie sprawia, że w takich przestrzeniach lepiej się odpoczywa.

Na co zwrócić uwagę kupując białe łóżka?

Kluczową rolę odgrywa tu przede wszystkim materiał, z którego wykonany jest mebel. To od niego zależy jego trwałość, a więc i to, czy posłuży nam długimi latami czy może po kilku sezonach trzeba będzie go wymienić. W przypadku wybrania takiego koloru białego sprawa jest dosyć prosta, ponieważ tak jak zostało wspomniane wyżej - białe łóżka pasują praktycznie do każdej aranżacji. Gdybyśmy mieli jednak co do tego wątpliwości po zakupie, zawsze można skupić się na doborze odpowiedniej pościeli, która będzie nawiązywała do stylu panującego w pozostałej części pomieszczenia.

  • Skóra ekologiczna będzie najmniej wymagająca w pielęgnacji, poza tym bardzo łatwo się czyści. Jednak najprawdopodobniej będzie najmniej trwała.

  • Tkanina natomiast będzie miękka i miła w dotyku, ciepła. Natomiast czyszczenie białej tkaniny może okazać się problematyczne. Będziemy musieli uważać aby przy zapieraniu i czyszczeniu nie zostawić na niej plam. 

  • Biała skóra naturalna będzie się najłatwiej czyścić, pięknie prezentuje się na każdym meblu. Ponadto jest to materiał najbardziej trwały i elegancki. 

Każdy model łóżka można zamówić w kolorze białym. Nawet łóżka dwukolorowe na zamówienie klienta wykonujemy całe białe jak na przykład łóżko do sypialni Stilo-2, łóżko sypialniane Diamond, lub łóżko Angel. 
 
Decydując się na białe łóżko z trwałego materiału możemy mieć pewność, że taki mebel posłuży nam długie lata. Jest to także świetny wybór dla osób, które lubią co jakiś czas zmieniać wystrój pokoju, ponieważ biały kolor będzie dobrze współpracował z każdym stylem, na który się zdecydujemy. Jeśli jeszcze jesteś na początkowym etapie wyboru nowego łóżka do sypialni lub może wahasz się, czy biel na pewno będzie dobrą decyzją - mamy nadzieję, że lektura powyższego artykułu przekonała Cię ostatecznie, że warto postawić na łóżko w białym.

białe łóżko

białe łóżko

białe łóżko
Galeria

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?