Polityka prywatności sklepu internetowego

Szanując Twoje prawa oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.

 

1. Informacje ogólne

 1. Polityka dotyczy danych podanych przez Klienta na Stronie internetowej Sklepu, a także danych przekazanych Obsłudze sklepu poprzez wiadomości e-mail lub telefonicznie oraz danych zbieranych automatycznie np. w cookies.

 2. Administratorem Danych Osobowych jest firma Karolina Śpiewla „ESTILO”, Chrząstowice ul. Słoneczna 32, 34-114 Brzeźnica, wpisana do CEiDG prowadzonego przez Ministra Gospodarki, nr NIP: 5512362683, nr REGON: 121494066

2. Informacje zbierane w formularzach

 1. Wszystkie dane dotyczące Klienta zbierane są jedynie w celu obsługi zamówienia, dostawy przesyłki lub kontaktu z Klientem, a Klient podaje je dobrowolnie.

  1. Dobrowolna rejestracja konta – imię, nazwisko, adres e-mail,

  2. Składanie zamówienia – adres dostawy i adres do faktury (jeśli inny niż dostawy) oraz numer telefonu,

  3. Formularz kontaktowy – adres e-mail, ewentualne dane kontaktowe,

  4. Rozmowy telefoniczne lub korespondencja e-mail – dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz kontaktu z Klientem.

3. Cel przechowywania danych i ich ochrona

 1. Wszystkie przechowywane i/lub przetwarzane dane służą tylko jak najlepszej obsłudze Klientów, ich zamówień i zapytań.

 2. Nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim, za wyjątkiem przekazania niezbędnych informacji firmom kurierskim oraz firmom obsługującym płatności (Przelewy24 lub Santander Consumer Bank) jeżeli istnieje taka potrzeba i wynika ona z zamówienie Klienta.

 3. Zgodnie z prawem każdy Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz żądania usunięcia przekazanych danych. Wszystkie dane są dostępne do wglądu i modyfikacji po zalogowaniu do Sklepu internetowego. W celu usunięcia danych prosimy o kontakt z obsługa sklepu.

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?