Materac Luxpocket z kokosem Kali h2/h3

Materac Luxpocket z kokosem Kali h2/h3
 • Dostępność: do 15 dni
 • Kod producenta: kali
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 2 339,00 zł

eraty

Materac luxpocket Kali z kokosem

  • Ilość sprężyn: 1000 szt./m2

  • Twardość: średni H2/twardy H3

  • Wysokość: 21 cm

  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, kokos, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób


  Opis produktu:

  • Materac Kali jest to model zbudowany z Formatki kieszeniowej LuxPocket 7 stref w ilość 1000 szt. sprężyn na m2, obustronnie położonej pianki HR FreshElastic grubości 4 cm. Dodatkowo po jednej stroniee materaca znajduje się kokos lateksowany o grubości 1 cm. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku. Grubość wkładu materaca wynosi 21 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

    

   Materac Kali to model o dwóch różnych twardościach. Od strony pianki HR FreshElastic i kokosu lateksowanego jest to twardość H3 - twardy. Natomiast od strony samej pianki HR FreshElastic jest to model H2 - średnio twardy. Strona średnio twarda będzie najbardziej komfortowa dla użytkowników o wadze do 80kg, strona twarda będzie bardziej odpowiednia dla użytkowników o wadze powyżej 80kg oraz osób preferujących twardszą powierzchnie spania.

   Materac Kali to jeden z najbardziej komfortowych materaców luxpocket. Został on wyposażony w Formatkę kieszeniową LuxPocket 7 stref, zawierającą dużą ilość bardzo drobnych sprężyn w osobnych kieszeniach. Taki typ sprężyn zapewnia większy stopień elastyczności materaca. Każda ze sprężyn pracuje niezależnie, co sprawia, że materac ugina się tylko w miejscach, na które wywierany jest nacisk. Materac będzie więc dobrym wyborem dla par. Twarda strona materaca została wyposażona w warstwę pianki HR FreshElastic i kokos lateksowany. Kokos to naturalny surowiec, otrzymywany z łupin orzecha kokosowego. Zapewnia on odpowiednią twardość materaca oraz odprowadza z niego nadmiar wilgoci. Po stronie średnio twardej znajduje się warstwa wytrzymałej pianki HR FreshElastic. Pianka ta zapewnia odpowiednie ułożenie sylwetki podczas snu. Zarówno pianka HR FreshElastic jak i kokos lateksowany mają właściwości antyalergiczne. Ze względu na dwa typy twardości łatwo dopasować materac do potrzeb użytkownika.

    

   Sprężyny zostały w materacu ułożone w 7 strefach twardości, dzięki czemu idealnie podpierają każdą część ciała.

  • .


Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?