Materac luxpocket z pianką HR Fortuna h2

Materac luxpocket z pianką HR Fortuna h2
 • Dostępność: do 15 dni
 • Kod producenta: frt
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 2 239,00 zł

eraty

Materac luxpocket Fortuna

  • Ilość sprężyn: 1000 szt./m2

  • Twardość: średni H2

  • Wysokość: 20 cm

  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób, antygrzybiczny, 

     Antyalergiczna pianka zapewniająca odpowiednią przewiewność oraz wentylację.

    
   W materacu kieszeniowym każda sprężyna znajduje się w oddzielnym materiałowym woreczku. Dzięki temu działają one niezależnie od siebie a materac ma sprężystość punktową, czyli ugina się tylko w punkcie nacisku.

   Materace kieszeniowe polecane są dla par, ponieważ struktura formatki pocketowej sprawia, że ruchy jednej osoby nie są odczuwane w drugiej części materaca.

    Sprężyny o różnym stopniu sprężystości zostały rozmieszczone w siedmiu strefach twardości. Takie rozwiązanie zapewnia dostosowanie materaca do anatomicznych krzywizn kręgosłupa oraz sprawia, że każda część ciała znajduje podparcie adekwatne do swojego ciężaru.

    
   Wysokoelastyczna pianka (T40-50 kg/m3) o różnym stopniu twardości zapewnia elastyczność i właściwe podparcie dla ciała.

    
   Powierzchnię użytkową stanowią obie strony produktu.

   Wszystkie użyte surowce w trakcie produkcji materaca zostały dobrane tak, aby zlikwidować ryzyko wystąpienia uczuleń.

    
   Materac średnio-twardy (odnosi się do średniej wagi użytkownika 80 kg. U osób o wadze powyżej 100 kg, materac odczuwalny będzie jako bardziej miękki i odwrotnie u osób o wadze poniżej 60 kg - odczuwalna twardość będzie większa).


  Opis produktu:

  • Materac Fortuna jest to model zbudowany z Formatki kieszeniowej LuxPocket 7 stref. Posiada on w swojej strukturze 1000 sprężyn na m2, co zapewnia doskonałe dopasowanie do sylwetki. Materac obustronnie został wyposażony w warstwy z wysokiej jakości pianki HR FreshElastic o grubości 4 cm. System sprężyn kieszeniowych został podzielony na 7 stref twardości, które poprzez zróżnicowaną twardość idealnie podpierają poszczególne części ciała. Grubość wkładu materaca wynosi 20 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

    

   Model Fortuna to materac o obustronnej twardości H2 - średnio twardy. Jest to model, który będzie najbardziej komfortowym rozwiązaniem dla osób o wadze 60-80kg.

    

   Fortuna to materac luxpocket, który posiada wkład w postaci sprężyn w kieszonkach. Każda sprężyna pracuje niezależnie, więc materac ma wiele punktów podparcia. Jest to rozwiązanie polecane szczególnie dla par, ponieważ kieszeniowy system sprężyn ugina się tylko w miejscach, na które wywierany jest nacisk. Dzięki temu ruchy jednej osoby nie są odczuwalne po drugiej stronie materaca. Dodatkowo obustronna warstwa pianki HR FreshElastic zwiększa komfort snu przez niwelowanie ucisku na poszczególne części ciała, który może być powodowany przez długotrwałe przebywanie w jednej pozycji. Pianka HR FreshElastic ma w swojej budowie miliony pęcherzyków, co zapewnia doskonałą wentylację materaca. Pianka HR FreshElastic cechuje się również dużą trwałością i odpornością na odkształcenia. Wszystkie komponenty użyte w materacu posiadają właściwości antyalergiczne.

   Sprężyny zostały ułożone w 7 strefach twardości, które podpierają odpowiednio każdą partię ciała według jej ciężaru. 

   .


Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?