Materac luxpocket z lateksem Ksena h2

Materac luxpocket z lateksem Ksena h2
 • Dostępność: do 15 dni
 • Kod producenta: ksn
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 2 699,00 zł

eraty

Materac luxpocket z lateksem Ksena

Ilość sprężyn: 1000 szt./m2

 • Twardość: średni H2

 • Wysokość: 20 cm

 • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób, antygrzybiczny, 

 • Wszystkie użyte surowce w trakcie produkcji materaca zostały dobrane tak, aby zlikwidować ryzyko wystąpienia uczuleń.

 • Antyalergiczna pianka zapewniająca odpowiednią przewiewność oraz wentylację.
  Pianka o punktowej elastyczności zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Posiada właściwości ortopedyczne.

 • W materacu kieszeniowym każda sprężyna znajduje się w oddzielnym materiałowym woreczku. Dzięki temu działają one niezależnie od siebie a materac ma sprężystość punktową, czyli ugina się tylko w punkcie nacisku.
  Materace kieszeniowe polecane są dla par, ponieważ struktura formatki pocketowej sprawia, że ruchy jednej osoby nie są odczuwane w drugiej części materaca.

 • Sprężyny o różnym stopniu sprężystości zostały rozmieszczone w siedmiu strefach twardości. Takie rozwiązanie zapewnia dostosowanie materaca do anatomicznych krzywizn kręgosłupa oraz sprawia, że każda część ciała znajduje podparcie adekwatne do swojego ciężaru.

Opis produktu:

 • Materac Ksena jest to model zbudowany z Formatki kieszeniowej LuxPocket 7 stref w ilość 1000 szt. sprężyn na m2 oraz obustronnej wysokiej jakości pianki FlexyLateks, o grubości 4 cm. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku. Grubość wkładu materaca wynosi 20 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

   

  Model Ksena to model o jednej twardości H2 - średnio twardy. Model będzie najlepszym rozwiązaniem dla użytkowików w przedziale wagowym 60-80 kg. 

  Ksena to materac sprężynowy, kieszeniowy z dodatkową warstwą pianki FlexyLateks po obu stronach materaca. Wkład sprężynowy zbudowany jest ze sprężyn umieszczonych w kieszonkach, pracujących niezależnie od siebie. Materac Ksena posiada więcej punktów podparcia, niż standardowe materace typu pocket. Materac polecany jest dla osób wysoko ceniących sobie komfort snu. To idealne rozwiązanie dla par, ponieważ ruchy jednej osoby nie są odczuwalne po drugiej stronie materaca. Dużą zaletą materaca jest obustronna pianka FlexyLateks, która dzięki swojej elastyczności bardzo dobrze wpływa na części ciała narażone na największy ucisk podczas snu. Pianka FlexyLateks posiada właściwości ortopedyczne - nadaje powierzchni odpowiedniej miękkości i rozluźnia mięśnie. Wszystkie komponenty użyte w modelu Ksena mają właściwości antyalergiczne.

   

  Sprężyny w materacu ułożone są w 7 strefach twardości, ponieważ różne partie ciała wymagają innego podparcia.


  • .Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?