Multipocket memory z kokosem Laila h3

Multipocket memory z kokosem Laila h3
 • Dostępność: do 15 dni
 • Kod producenta: laila
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 1 650,00 zł

eraty

Multipocket memory z kokosem Laila

Ilość sprężyn:  508 szt./m2

 • Twardość: twardy  H3

 • Wysokość: 24 cm

 • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób, antygrzybiczny, 

   Powierzchnię użytkową stanowią obie strony produktu.

   Wszystkie użyte surowce w trakcie produkcji materaca zostały dobrane tak, aby zlikwidować ryzyko wystąpienia uczuleń.

   W materacu kieszeniowym każda sprężyna znajduje się w oddzielnym materiałowym woreczku. Dzięki temu działają one niezależnie od siebie a materac ma sprężystość punktową, czyli ugina się tylko w punkcie nacisku.

 • Materace kieszeniowe polecane są dla par, ponieważ struktura formatki pocketowej sprawia, że ruchy jednej osoby nie są odczuwane w drugiej części materaca.

   Sprężyny o różnym stopniu sprężystości zostały rozmieszczone w siedmiu strefach twardości. Takie rozwiązanie zapewnia dostosowanie materaca do anatomicznych krzywizn kręgosłupa oraz sprawia, że każda część ciała znajduje podparcie adekwatne do swojego ciężaru.

   Reaguje na ciepło wydzielane przez ciało, dopasowując się do jego kształtu. Po obniżeniu swojej temperatury powoli wraca do pierwotnej formy.

   Przewiewna mata kokosowa jest surowcem naturalnym, wytwarzanym z łupiny orzecha kokosowego. Podnosi twardość materaca i zwiększa jego trwałość.

   Materac twardy (odnosi się do średniej wagi użytkownika 80 kg. U osób o wadze powyżej 100 kg, materac odczuwalny będzie jako bardziej miękki i odwrotnie u osób o wadze poniżej 60 kg - odczuwalna twardość będzie większa).

Opis produktu:

 • Materac Laila jest to model zbudowany z Formatki kieszeniowej MultiPocket 7 stref  w ilości 508 szt. sprężyn na m2, obustronnego kokosu lateksowanego oraz wysokiej jakości pianki PerfectSuite (VISCO/memory) o grubości 5 cm. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku. Grubość wkładu materaca wynosi 24 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu  24 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

   

  Laila dzięki zastosowaniu kokosu lateksowanego z obu stron materaca ma twardość H3 i będzie to model najbardzej komfortowy dla osoób ważących powyżej 80kg. 

 • Materac Laila został wyposażony w Formatkę kieszeniową MultiPocket 7 stref ze zwiększoną ilością sprężyn (aż 508 sprężyn na m2), co sprawia, że materac jest bardzo czuły i doskonale dopasowuje się do ciała. Materac posiada elastyczność punktową, którą wzmacnia większa ilość sprężyn o mniejszej średnicy. Każda ze sprężyn w materacu umieszczona jest w osobnej materiałowej kieszeni, będzie więc to dobry wybór dla par. Materac został obustronnie wyposażony w warstwy z pianki PerfectSuite (VISCO/memory) o grubości 5 cm, która działając pod wpływem ciepła i nacisku ciała dokładnie przybiera jego formę. Pod pianką znajduje się warstwa kokosu lateksowanego o grubości 1 cm. Utwardza ona materac, jak również zapewnia prawidłową przewiewność i odprowadzenie wilgoci. Połączenie tych materiałów i działania sprężyn multipocket nadaje materacowi właściwości ortopedycznych. Materac jest antyalergiczny.

 • Sprężyny w materacu ułożone są w 7 strefach twardości, ponieważ różne partie ciała wymagają innego podparcia.


  • .Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?