Łóżko do sypialni Harmony 4xled 140x200 cm
Łóżko Harmony 4xled to niezwykle nowoczeny model z ciekawym wezgłowiem w kształcie okręgów. Łóżko posiada w komplecie stoliki. Wezgłowie jest podświetlane lampkami led dzięki czemu nadamy naszej sypialni elegancki, romantyczny nastrój. Ten model łóżka do sypialni doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza, model jest niski, płaski, osadzony blisko podłogi, trochę jak łóżka w stylu japońskim. Wezgłowie samo w sobie stanowi element dekoracyjny, w tym modelu jest bardzo szerokie.
Cechy charakterystyczne łóżka do sypialni Harmony 4xled:
- Szerokie wezgłowie z ciekawymi ozdobnymi elementami.
- Boki o szerokości 12 cm.
- Krótki model o długości 230 cm.
- Wezgłowie podświetlane.
- Niski model.
- Łóżko tapicerowane tkaniną.
- Boki łóżka wykonane z drewna, płyty meblowej oraz pokryte warstwą miękkiej pianki tapicerskiej.
- Oparcie wykonane z miękkiej pianki tapicerskiej.
- Stelaż pod materac w komplecie z łóżkiem. Stelaż dostosowany jest do każdego rodzaju materaca (materac bonellowy, kieszeniowy oraz lateksowy).
- Łóżko bez materaca. Materac do łóżka można dokupić w naszym sklepie.
Ponadto:
Istnieje możliwość wyboru dowolnej kolorystyki łóżka według podanych próbników.
Łóżko wysyłamy w częściach (prosty i intuicyjny montaż).
Instrukcja montażu oraz elementy montażowe dołączone w komplecie z łóżkiem.
Preferowany materac do łóżka o grubości: 15-20 cm.
Stoliki nocne również można zakupić w naszym sklepie.
Więcej o tkaninie: jest to bardzo miękka i miła w dotyku tkanina velur. Tkanina o krótkim włosku, łatwa w utrzymaniu w czystości. Stanowi doskonałą alternatywę dla skóry ekologicznej. Posiada wyrazistą, bogata kolorystykę. Podczas składania zamówienia prosimy o określenie kolorystyki łóżka.
Wymiary całkowite łóżka Harmony 4xled:
W - szerokość materaca* + 170 cm - szerkość całkowita wezgłowia.
Np. materac o szerkości 160 cm + 170 cm = 330 cm.
L - długość materaca* + 30 cm
H - 66 cm
Grubość boku łóżka: 10 cm
wysokość ramy łóżka: 26 cm