Materac siedmiostrefowy termoelastyczny Hynos

Materac siedmiostrefowy termoelastyczny Hynos
  • Dostępność: 1-5 dni roboczych
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 1 450,00 zł

eraty

 

Materac kieszeniowy siedmiostrefowy termoelastyczny Hynos

 

Wkład: pianka termoelastyczna 4 cm, pianka poliuretanowa, przekładka tapicerska, sprężyny kieszeniowe 7 stref twardości*, przekładka tapicerska, pianka poliuretanowa 3 cm.

Pokrowiec
: tkanina materacowa. Pokrowiec można prać chemicznie.

Wysokość: ok. 18 cm

Zalety: Wysoki komfort materaca uzyskany został dzięki piance temoelastycznej - jest to pianka, która reaguje na nie tylko na naciska ale również na temperaturę ciała. Pianka ta wydawać się będzie twarda kiedy testujemy ją w niskiej temperaturze otoczenia, natomiast pod wpływem temperatury naszego ciała stanie się niezwykle miękka i delikatna.W ten sposób materac termoelastyczny umożliwia bardzo dokładne i płynne dopasowanie się do kształtu naszego ciała.
*7 stref twardości materaca jest to opcja najlepsza dla kręgosłupa, oznacza
to, że pomiędzy strefą biodrową (twardą) i ramieniową (miękką) pojawia się dodatkowa strefa o pośredniej twardości. Materac siedmiostrefowy jest najbardziej optymalnym, najlepiej dostosowuje się do budowy anatomicznej naszego ciała. Punktowa sprężystość wkładu sprawia, że materac dopasowuje się do kształtu ciała, a tym samym zapewnia wysoki komfort snu. Materac jednostronny.


materac do łóżka do sypialni

łóżka do sypialni

Stopień twardości: średnio-twardy. 
W naszym sklepie kupujesz materac wraz z pokrowcem. Cena pokrowca jest wliczona w cenę materaca. Ściągnięcie i pranie pokrowca ułatwia wbudowany zamek błyskawiczny. Do tego materaca polecamy stelaże bez regulacji. Materace pocket należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 5 cm.


Materac do łóżka dostępny w rozmiarze od 140x200 cm do 200x220 cm. Rozmiar i cena podane w tabeli
powyżej.

Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?