Materac wysokoelastyczny Forte Visco Lux twardy

Materac wysokoelastyczny Forte Visco Lux twardy
  • Dostępność: 20-25 dni roboczych
  • Gwarancja: 3 lata
  • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 3 870,00 zł

eraty

Materac Forte Visco Lux

Opis produktu:

Materac Wysokoelastyczny Forte Visco Lux twardy należy do grupy materacy wysokoelastycznych, które zapewniają sen na najwyższym poziomie komfortu. Został on wykonany z dwóch rodzajów pianek najwyższej jakości, pianki wysokoelastycznej (tzw. zimnej pianki) oraz pianki termoelastycznej Visco. Materac posiada stopień twardości H3 (twardy), odpowiedni dla użytkoników o wadze powyżej 80 kg. Wysokość materaca wraz z pokrowcem to 22 cm.

Bazowa część materaca została wykonana z pianki wysokoelastycznej RICHLUX o grubości 15 cm. Została ona ułożona w trzech segmentach o różnej gęstości (50 i 40 kg/m3). Dzięki temu materac jest jeszcze bardziej komfortowy i ergonomiczny. Zimna pianka jest bardzo elastyczna, a dodatkowo chrakteryzuje sie otwardokomórkowa budową, która ułatwia przepływ powietrza i absorbcję wilgoci. Wierzchnią część materaca stanowi wyoskiej klasy pianka termoelastyczna Visco o grubości 5 cm. Pianka ta reaguje na nacisk i temperaturę ciała idealnie odwzorowując kształ sylwetki. Niweluje ona wszelkie uciski na ciało i daje uczucie zrelakosowania. Materac będzie dobrym wyborem dla alergików oraz osób z problemami z kręgosłupem. Jego powierzchnia posiada 7 stref twardości

Materac szczególnie polecany dla:

  • alergików

  • osób o wadze powyżej 80 kg

  • osób z problemami z kręgosłupem.

Materac został wyposażony w wysokiej jakości pokrowiec pikowany pianką termoelastyczną Visco. Istenieje możliwość wyboru tkaniny pokrowca. Są one wykonane z przewiewnej i miłej w dotyku dzianiny. Na bokach posiadają taśmę wentylującą 3D. Pokrowce można wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Materac jest jednostronny.

Materace piankowe należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 3,5 cm.

Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?