Miękki materac z lateksem Haddes

Miękki materac z lateksem Haddes
  • Dostępność: 24h
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 1 390,00 zł
1 590,00

eraty

Materac do łóżka kieszeniowy z lateksem Haddes

  • Ilość sprężyn: 272 szt./m2
  • Twardość: miękki H1
  • Grubość: 20 cm
  • Wysyłka: 24h
  •  
  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, lateks, pianka VISCO, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób
materac do łóżka

Materac Hades to miękki materac typu pocket. Sprężyny kieszeniowe rozmieszczone w 7 strefach twardości zapewniają wysoki komfort snu. Każda ze sprężyn, umieszczona w osobnej kieszonce, pracuje indywidualnie. Materac reaguje na nacisk w konkretnym miejscu, nie wpływając na pozostałą powierzchnię materaca.

Materac Hades to model o dwóch twardościach. Od strony pianki memory oraz lateksu materac jest miękki (H1) i polecany dla osób o wadze do 60kg. Druga strona, z pianką poliuretanową utwardza powierzchnię do średniej twardości H2, która zalecana jest dla osób o wadze do 80kg.
 
materace do łóżek

Pianka memory, nazywana także pianką VISCO, pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ciała, pozwalając mu zachować optymalne podparcie na całej powierzchni materaca. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa oraz redukuje ucisk, na który często jest narażona szyja i ramiona oraz odcinek krzyżowy kręgosłupa. Lateks, który umiejscowiony jest pod pianką memory, tłumi odgłos sprężyn i zapewnia niezbędne podparcie dla kręgosłupa. To idealne połączenie materiałów gwarantuje wysoki komfort odpoczynku dla użytkowników z problemami kręgosłupa. Użyte komponenty są antyalergiczne, dlatego też model ten świetnie sprawdzi się u alergików. Model szczególnie polecamy dla par ze względu na kieszeniowe ułożenie sprężyn - nie odczuwamy ruchów osoby śpiącej obok, materac ugina się tylko w miejscu wywieranego nacisku.

Dzięki podziałowi na 7 stref twardości materac układa się idealnie pod ciałem, zapewniając prawidłowe podparcie dla poszczególnych części ciała.


materac do łóżka do sypialni
 
Wkładka z lateksu tłumi odgłos sprężyn i zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa, redukuje ucisk na jaki często jest narażona szyja i ramiona oraz odcinek krzyżowy kręgosłupa.
 
To idealne  połączenie materiałów zapewnia wysoki komfort odpoczynku.
 
Materac szczególnie polecany dla:
 
par
osób z problemami z kręgosłupem
alergików
osób ważących poniżej 60 kg
W naszym sklepie sprzedajemy materac wraz z pokrowcem.

Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?