Materac średni multipocket Minos

Materac średni multipocket Minos
 • Dostępność: do 15 dni
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Przesyłka produktu od: 0,00 zł

Rozmiar

Cena brutto: 1 050,00 zł

eraty

Materac do łóżka kieszeniowy multipocket Minos

  • Ilość sprężyn: 508 szt./m2

  • Twardość: średni H2

  • Wysokość: 20 cm

  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, kokos, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób


  Opis produktu:

  • Materac Minos  jest to model zbudowany z Formatki kieszeniowej MultiPocket w ilość 508 szt. sprężyn na m2 oraz obustronnej wysokiej jakości pianki HR FreshElastic o grubości 4 cm. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku. Grubość wkładu materaca wynosi 20 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu  24 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

    

   Twardość materaca Minos jest średnia o oznaczeniu H2, czyli materac ten będzie najbardziej komfortowy dla osób ważących między 60 a 80 kg. Twardość materaca jest taka sama z obu stron.alergików

  • Materac Minos zawiera wkład z Formatki kieszeniowej MultiPocket 7 stref. Sprężyny z których zbudowany jest materac zwiększają ilość punktów podparcia oraz elastyczność punktową. Materac posiada również 7 stref twardości, dzięki czemu właściwe reaguje na ciężar poszczególnych części ciała i optymalnie je podtrzymuje. Z obu stron materaca znajduje się warstwa pianki HR FreshElastic, która ma 4 cm grubości. Zaletą pianki HR FreshElastic jest posiadanie bardzo dużej ilości otworków w strukturze, co sprawia, że jest niejednolita i perfekcyjnie dopasowuje się do ciała oraz zapewnia bardzo dobrą wentylację materaca. Ponadto pianka HR FreshElastic jest bardzo odporna na odkształcenia i zapewnia materacowi wieloletnią trwałość w procesie użytkowania. Minos ma właściwości ortopedyczne - wpływa korzystnie na rozluźnienie mięśni w miejscach szczególnie narażonych na nacisk. Formatka kieszeniowa MultiPocket 7 stref szczególnie polecany jest dla par, ponieważ podczas snu ruchy drugiej osoby są nieodczuwalne. Wszystkie komponenty użyte w materacu mają właściwości antyalergiczne, więc materac jest odpowiedni dla alergików.

 Alergików
 Osób ważących powyżej 60 kg
 Osób z problemami z kręgosłupem
 Par
Zapytaj o szczegóły
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?